Bluzy medyczne Welt męskie – Tabela Rozmiarów

Zerknij również na nasze profile na Instagramie, Facebooku oraz galerii aby zobaczyć, jak nasze rewelacyjne scrubsy wyglądają „na żywo”.

 XXSXSSMLXL
A - Chest (around)889296100104108
B - Waist (around)889296100104108
C - Width (around)909498102106110
D - Sleeve circumference333435363738
E - Blouse length60,56161,56262,563
F - Sleeve length252627282930

Jak się zmierzyć
Jeżeli zechcesz dowiedzieć się więcej, w jaki sposób dobrać odpowiedni rozmiar
napisz do nas pod adres support@medka.eu

*wymiary podane w cm

Odświeżanie...
  • Brak produktów w koszyku.